SNELLE VERZENDING
Voor 16.30 besteld, zelfde dag verzonden! Garantie levend overkomen.
Begin je eigen Mierenboerderij
Nimfen uit eigen kweek. Het geslacht van de nimfjes is willekeurig. Wil je ermee kweken, dan adviseren we een groep van 10 nimfjes te bestellen.
Deze Isopods komen uit Frankrijk. Ze zijn nog heel jong en groeien snel. We verzenden ze tussen een paar mm en 1,5 cm. Ze zijn dan een aantal weken oud. Natuurlijk geven we garantie op het levend overkomen van deze bijzondere dieren.
Deze isopods kunnen tot 1,8 cm worden en zijn zwart/wit gestreept. De vrouwtjes hebben een holte aan de buikzijde tussen de poten, mannetjes hebben deze niet. In deze holte worden de eitjes en nimfen meegedragen.
De Armadillidium maculatum "Zebra" is actieve isopod, altijd in de weer en op zoek naar voedsel. De vrouwtjes graven een gaatje in het zand waar ze samen met haar nimfjes een veilig plekje heeft. Het zijn groepsdieren en ze zitten graag samen onder een steen of een stuk kurk.
Iospods zijn echte opruimers. Ze eten onder andere dood hout, dood beuken en eikenblad, visvoer, komkommer en champion. Sepia mag zeker niet ontbreken omdat ze een hoge behoefte hebben aan calcium, dit kun je ook aanbieden in poedervorm.
Isopods kunnen niet tegen glas oplopen, een glazen bak als huisvesting is al voldoende. Gebruik cocopeat als bodem gemixt met humus, dode bladeren (beuken en eiken) wat stukken verteerd hout en schors. De Armalillidium maculatum "Zebra" hoeft niet zo vochtig te zitten, een deel van het verblijf sproeien is voldoende. De temperatuur mag tussen de 22 en 26 graden zitten.
Voor 16.30 besteld, zelfde dag verzonden! Garantie levend overkomen.
Specialisten op gebied van mieren en overige insecten, gratis advies
Onze producten zijn getest en van de hoogste kwaliteit
Veilig winkelen door ons keurmerk & ssl-verbinding